ALTAYTECH ENERJİ A.Ş. olarak 2018 yılından itibaren yurtdışına (ortadoğu) satışlarımız bulunmaktadır. Çatı güneş sistemlerinin saha sistemlerinden farklı olarak ekipman yönünden daha ekonomiktir. Mekanik taşıyıcı aksam yok. Sahada yapılan bir hafriyat çalışması yok. Tel, çit çalışması, güvenlik kamerası ihtiyacı yok. Dolayısıyla çatı tipi santraller, saha tipi santrallere göre ekipman açısından daha az maliyetli olması satışlarımızı artırmaktadır.

Satış yoğunluğumuz Antalya'da güneşlenme süresine bağlı olarak yılın her ayında olmakla beraber daha çok, yaz aylarına tekabül etmektedir.

Lisanssız Elektrik Üretimine ilişkin alım garantisi de sektörde önümüzün açılmasına ve güzel işler yapılacağına dair beklentimizi artırmaktadır.

Ortaklık yapısında herhangi bir değişiklik olmayıp %100'ü kurucusu/temsilcisi Harun Küçükoğlu'dur. Ticaret Sicil no : 99640 Altaytech A.Ş. Satışı Yapılan Ürünler; Fotovoltaik Modüller ( 5 WP den 335 WP ye kadar monokristal ve polikristal solar paneller ) , İnventör ( Tam sinüs – modifiye sinüs ) , Şarj kontrol cihazı , Solar bağlantı ekipmanları ve Solar Glass ürünlerin satışı yapılmaktadır. .


Çalışılan Bankalar ; Vakıfbank , Türkiye İş bankası , Finansbank